Kontakt z nami

DZIAŁ SPRZEDAŻY
+48 59 822 98 58

Lubomir Dekoszczak
Kierownik Działu Sprzedaży
Telefon: +48 601 642 343
E-mail: lubomir.dekoszczak@simetal.pl
Mariusz Zagdan
specjalista ds. sprzedaży
Telefon: +48 669 102 500
E-mail: mariusz.zagdan@simetal.pl
Barbara Flis
specjalista ds. sprzedaży
Telefon: +48 59 822 98 40
E-mail: barbara.flis@simetal.pl
Wojciech Witak
specjalista ds. sprzedaży
Telefon: +48 601 189 339
E-mail: wojciech.witak@simetal.pl
Emilia Kuchta
specjalista ds. sprzedaży
Telefon: +48 609 191 013
E-mail: emilia.kuchta@simetal.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW I TRANSPORTU

Jarosław Kerner
kierownik Działu Zakupów i Transportu
Telefon: +48 601 072 419 / +48 59 822 98 60
E-mail: jaroslaw.kerner@simetal.pl
Grzegorz Gniota
Specjalista ds. Zakupów
Telefon: +48 601 141 306 / +48 59 822 98 66
E-mail: grzegorz.gniota@simetal.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Główna księgowa: +48 59 822 98 35

DZIAŁ TECHNOLOGICZNY

+48 59 822 98 36

SEKRETARIAT

+48 59 822 20 62